3 powody, dla których warto zainteresować się Imagine Offices w Łodzi

Na rynku mamy do czynienia z prawdziwym rozkwitem innowacyjnych inwestycji biurowych. Dotyczy to niemal całego kraju. Jedne inwestycje radzą sobie lepiej, inne gorzej. Wśród czołówki znajdują się takie miasta jak Warszawa, Kraków czy Wrocław. Inne miasta, które powoli je doganiają to Poznań i Łódź.

W ostatnich latach inwestorzy wzięli namiar na Łódź, która ma bogatą tradycję związaną z przemysłem włókienniczym. Miasto przez długi czas nie mogło pochwalić się estetycznym wyglądem czy zapewnieniem konkurencyjnych warunków pracy z sąsiadującą Warszawą. Nastąpiła jednak zmiana i do miasta zaczął napływać zagraniczny kapitał. Wiele firm myśli o otwarciu swojej siedziby w Łodzi, a jest z czego wybierać. Dlaczego inwestycja biurowa Imagine jest warta uwagi?

  1. Lokalizacja w centrum miasta

Imagine zlokalizowane jest w sercu miasta na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza. Miejsce jest dogodne nie tylko dla pracowników, ale także dla Klientów, którzy chcieli by odwiedzić firmę potencjalnego najemcy. Wokół znajdują się połączenia z komunikacją miejską.

  1. Dogodny, elastyczny podział pomieszczeń biurowych

Przestrzenie biurowe muszą się wyróżniać i spełniać oczekiwania potencjalnych najemców.  Obecnie unika się tworzenia miejsc, które będą umożliwiały zagospodarowanie przestrzeni tylko pod jeden typ działalności. Bierze się pod uwagę różnorodność branż, które mogą być zainteresowane zapuszczeniem korzeni w danym miejscu. Deweloperzy, dlatego podchodzą elastycznie i oferują przestrzenie typu open space, gabinetowe, mieszane oraz konferencyjne. Do tego najemca może zaaranżować dowolnie daną przestrzeń.

  1. Przyjazne otoczenie

Kolejnym ważnym aspektem jest stworzenie przyjaznego dla pracowników otoczenia. Imagine Offices stawia nacisk na dostęp do terenów zielonych, gdzie można się zrelaksować w chwili wolnej od pracy. Do tego wydzielona jest także przestrzeń handlowo-usługowa, dzięki czemu codzienne zabiegane życie staje się dużo łatwiejsze.

Imagine Offices to jedno z tych miejsc, w których pracownicy mogą znaleźć idealne miejsce do pracy. To miejsce przyjazne biznesowi, które stawia na rozwój i innowacyjność.